چگونه با فشردن دکمه بیکسبی، دستیار صوتی گوگل را فعال کنیم؟

می‌توان دکمه فیزیکی تعبیه شده روی گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس را که به‌طور پیش‌فرض بیکسبی را فعال می‌کند، دوباره برنامه‌ریزی کرده و آن را وادار کرد که دستیار صوتی گوگل را باز کند. اپلیکیشنی به نام All in one Gestures می‌تواند این کار را در چند دقیقه و به آسانی انجام دهد. با ما همراه باشید.

پس از دانلود و نصب، از شما خواسته می‌شود که به برنامه اجازه دسترسی به بخش تنظیمات را بدهید. وقتی این کار را انجام دادید، صفحه اول برنامه به نمایش در می‌آید.

حالا برای دسترسی به تب Hard Keyes، به سمت چپ سوایپ و آن را فعال کنید.

در این جا از شما خواسته می‌شود که به بخش تنظیمات دسترسی بروید. با کلیک بر روی تک دکمه‌ای که می‌بینید باید به این قسمت هدایت شوید و آن‌جا All in one Gestures  را زیر فهرست دسترسی سرویس‌ها بیابید.

حالا به برنامه بازگردید و روی دکمه‌ای که بالا سمت راست (Custom Keys) صفحه قرار دارد ضربه بزنید.

با انتخاب این گزینه پنجره‌ای برای شما باز می‌شود که پیشنهاد ایجاد یک Custom Key (کلید سفارشی) را می‌دهد. دکمه بیکسبی را انتخاب کنید. حالا دکمه Back را پس از آغاز به فعالیت بیکسبی لمس کنید تا به صفحه برنامه بازگردید. با این‌کار فیلد Key Code با شماره ۱۰۸۲ پر می‌شود.

Key Code را اضافه و فیلد Search را که در فهرست جدید Action به نمایش در آمده، لمس کنید.

از این‌جا Voice Search را انتخاب کنید و کار تمام است.

از این پس با فشردن دکمه بیکسبی، دستیار صوتی گوگل آغاز به کار خواهد کرد. در بخش Action با انتخاب هر یک از گزینه‌ها، در واقع یک کار جدید برای دکمه بیکسبی تعیین می‌کنید.

نوشته چگونه با فشردن دکمه بیکسبی، دستیار صوتی گوگل را فعال کنیم؟ اولین بار در پدیدار شد.

http://itresan.com/learning/feed

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1