پیگیری تحرکات اشرار و معاندین نظام در مرز‌ها از طریق دستگاه‌های دیپلماسی/ کشف ۸ تن و ۸۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزبانان در یک ماه اخیر

پیگیری تحرکات اشرار و معاندین نظام در مرز‌ها از طریق دستگاه‌های دیپلماسی/ برقراری امنیت پایدار در مرز‌های شمال‌غرب کشور/کشف ۸ تن و ۸۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزبانان طی یک ماه اخیربه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان ، سردار “قاسم رضایی” در حاشیه سفر به استان اردبیل و دیدار با خانواده شهدای لیله القدر هنگ مرزی سردشت، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به رشادت‌ها و تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان در اقصی نقاط کشور، شاهد مرز‌های امن در جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی با اشاره به تهدیدات موجود در مرزها، افزود: بعضاً تحرکات ایذایی توسط اشرار و معاندین نظام در مرز‌ها صورت می‌گیرد که ضمن پیگیری از طریق دستگاه‌های دیپلماسی، در اسرع وقت پاسخ کوبنده از سوی مرزبانان به آن‌ها داده می‌شود.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تمامی توطئه‌های مستکبران در مرز‌ها با روحیه انقلابی مرزبانان خنثی می‌شود، به همجواری منطقه مرزی سردشت با کشور عراق اشاره و تصریح کرد: با توجه به ناامنی در آن سوی مرزها، با رشادت و از خودگذشتگی مرزبانان، امنیت پایدار در مرز‌های غربی کشور حاکم است.

این مقام عالی در مرزبانی کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر، تصریح کرد: در اجرای طرح‌های سراسری مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مرزبانان با رشادت و سلحشوری و همچنین مبارزه بی امان با قاچاقچیان، در ماه مبارک رمضان ۸ تن و ۸۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کردند که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته، با افزایش ۳۶ درصدی مواجه بوده است.

سردار رضایی تاکید کرد: شهدای مرزی ما مظلوم هستند و عزیزانی که هنگام کنترل مرز و پاسداری از خاک خودمان در مقابله با اشرار مسلح در طول ماه مبارک رمضان و شب قدر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، توانستند از ضربه زدن معاندین به کشور ممانعت کنند.

وی با اشاره به امنیت حاصل در مرزها، بیان کرد: با هوشیاری مرزبانان، مرز‌های ایران اسلامی در امنیت کامل است که این روحیه انقلابی و شهادت طلبی مرزبانان، ضامن امنیت در تمامی مرز‌های کشور است.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: مشکلاتی هم در سطح مرز‌ها داریم که دلیر مردانی، چون شهید “یوسف پیرانه” و “محبوب قربانی” با روحیه‌ای که دارند، امنیت مرز‌های کشور را با خون خود تامین کردند.

انتهای پیام /

http://www.mizanonline.ir/fa/rss/4

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1