هیچکس در بازیگری از من حمایت نکرد/از تکرار در بازیگری گریزان هستم

شهرزاد کمال‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزای میزان درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: پیشنهادات تازه‌ای برای بازی در تلویزیون و سینما داشته ام اما این روزها نمی‌خواهم بازی کنم. تصمیم به استراحت گرفته‌ام و ترجیح می‌دهم کمی گزیده‌تر کار کنم.

شهرزاد کمالزاده

وی از حضور احتمالی خود در جشنواره فیلم فجر خبر داد و افزود: البته چندی پیش در فیلم سینمایی “اولین امضا برای رعنا” به کارگردانی “علی ژکان” به ایفای نقش پرداختم. فیلم در آخرین بخش‌های مراحل پس از تولید همچون صداگذاری قرار داشته و به احتمال فراوان راهی جشنواره فیلم فجر خواهد شد.

بازیگر سریال “شاید برای شما هم اتفاق بیفتد” با اشاره به عدم حمایت از وی در دوران بازیگری تاکید کرد: به اعتقاد من نباید دنبال بازی کردن در هر کاری بود. نقشی که مناسب من باشد خودش مرا پیدا کرده و پیشنهاد می‌شود. طی شانزده سال فعالیت در عرصه بازیگری هیچکس از من حمایت نکرد و همواره امیدم به خدا بود و همین عاملی است که طی این سالها به حضور مداومم کمک کرده است.

شهرزاد کمالزاده

وی بازیگری را خدمت به فرهنگ توصیف کرد و ادامه داد: قصد ندارم که به صورت طولانی مدت بیکار باشم اما ترجیح می‌دهم برای حضور در یک اثر مشتاق باشم. دوست دارم نقشی را بازی کنم که برای کار مفید بوده و حرفی برای مخاطب داشته باشد.همواره دنبال نقشی هستم که خدمتی برای فرهنگ و هنر کشور محسوب شود.

کمال‌زاده با گلایه از پیشنهادات تکراری خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم در بازیگری دچار تکرار شوم. متاسفانه در حرفه ما روال بر این است که اگر در یک فیلم نقش یک معتاد را خوب بازی کرده باشید ۴۰ کار دیگر برای همان نقش به شما پیشنهاد می‌شود و من همواره از این تکرار در بازیگری گریزان هستم.

http://www.mizanonline.ir/fa/rss/6

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1