نسخه تیتانیومی آی‌فون X با قیمت ۴۵۰۰ دلار آماده پیش فروش است

گوشی‌های هوشمند بسیاری توسط شرکت Vertu و با طراحی خاص و به مناسبت اتفاق‌های مختلف تولید شده است که علی‌رغم قیمت بسیار بالای آن‌ها نسبت به مدل‌های اصلی، همیشه طرفداران خاص خود را داشته‌اند. یکی از کشورهایی که کلکسیونرهای زیادی در این زمینه دارد، کشور روسیه بوده و جالب است بدانید از هم‌اکنون آی‌فون X با جنس تیتانیوم در روسیه، توسط Caviar طراحی و به فروش می‌رسد.

آی‌فون X

آی‌فون X تا نوامبر آماده فروش نخواهد بود و اپل پیش فروش آن را از تاریخ ۲۷ اکتبر و تحویل آن را از تاریخ ۳ نوامبر آغاز خواهد کرد؛ اما Caviar از هم‌اکنون پیش فروش محصول خاص خود را با قیمت ۴۵۰۰ دلار آغاز کرده است. این شرکت روسی مشهور به تهیه نسخه‌های خاص از گوشی‌های هوشمند است و آخرین محصول آنان مربوط به نسخه مخصوص پوتین-ترامپ نوکیا ۳۳۱۰ می‌شد.

این آی‌فون X خاص دارای بدنه‌ای تیتانیومی خواهد بود؛ ماده‌ای که در کشور یاد شده برای تولید جنگنده‌های MiG-35، موشک‌های بالستیک Satan ICBM و تانک‌های T-14 استفاده می‌شود. جدای از این محصول، Caviar نسخه‌های مخصوصی از آی‌فون ۸ و ۸ پلاس نیز طراحی کرده که با قیمتی کمتر، حدود ۳۰۰۰ دلار، پیش فروش می‌شود.

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1