مقایسه عمر باتری آیفون ۸ پلاس، ۷ پلاس، گلکسی نوت ۸ و اس ۸ پلاس [تماشا کنید]

مقایسه عمر باتری آیفون 8 پلاس، 7 پلاس، گلکسی نوت 8 و اس 8 پلاس [تماشا کنید]

پس از معرفی پرچمداران قدرتمند امسال اپل و سامسونگ بسیاری از کاربران در حال تصمیم‌گیری برای انتخاب یکی از این گوشی‌های فوق‌العاده هستند.

برای برخی از کاربران عملکرد باتری و طول عمر آن از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. از همین رو در این مطلب ویدیو مربوط به تست باتری پرچمداران امسال سامسونگ را همراه با آیفون ۸ پلاس و آیفون ۷ پلاس مشاهده خواهید کرد.

آیفون ۸ پلاس در مقایسه با آیفون ۷ پلاس دارای ظرفیت باتری کمتری می‌باشد ولی ۸ پلاس از پردازنده کم مصرف‌تر اپل A11 بهره می‌برد که انتظار می‌رود مصرف باتری در آن نسبت به نسل قبلی کاهش داشته باشد.

گلکسی اس ۸ پلاس در بین این ۴ گوشی بیشتری ظرفیت باتری را دارد. پرچمدار ماه آپریل سامسونگ از باتری ۳۶۰۰ میلی آمپری بهره می‌برد. گلکسی نوت ۸ نیز با باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری از لحاظ ظرفیت باتری در جای دوم قرار دارد.

حال ویدیو مربوط به تست باتری این ۴ گوشی محبوب را مشاهده نمایید:

همانطور که تماشا کردید باتری آیفون ۷ پلاس عملکرد ضعیف‌تری نسبت به ۳ گوشی دیگر داشت و نخستین گوشی بود که خاموش شد. پس از آن آیفون ۸ پلاس با اختلاف کمی خاموش شد. ولی دو پرچمدار سال ۲۰۱۷ سامسونگ همچنان در حال کار بودند. پس از انجام تست دوربین گلکسی نوت ۸ نیز پس از حدود ۶ ساعت و ۳۰ دقیقه خاموش شد و گلکسی اس ۸ پلاس همچنان روشن مانده است.

پس می‌توان گفت در بین ۴ گوشی آیفون ۷ پلاس، آیفون ۸ پلاس، گلکسی نوت ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، این گلکسی اس ۸ پلاس بود که دارای بهترین عمر باتری است و باید به عنوان برنده اعلام شود.

زمان دقیق طول عمر باتری هر کدام از گوشی‌ها را در جدول زیر مشاهده نمایید:
نام گوشیزمان کارکرد
گلکسی اس ۸ پلاسبیش از ۷ ساعت
گلکسی نوت ۸۶ ساعت و ۴۹ دقیقه
آیفون ۸ پلاس۵ ساعت و ۳۵ دقیقه
آیفون ۷ پلاس۴ ساعت و ۲۶ دقیقه

http://digiro.ir/feed/

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

1 نظر

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1