مرگ دو جوان روستایی در شعله های آتش

مرگ دو جوان روستایی در شعله های آتشبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ سیدمجتبی اشرفی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از مرگ دوجوان ۳۱ و ۱۷ ساله در یکی از روستا‌های توابع شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: ساعت ۵ بامداد روز جمعه یک موردحریق به مرکزفوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.

این مقام آگاه با اعلام کشف دوجسد سوخته از منزلی که طعمه حریق شده بود، گفت: پس از کشف اجساد عوامل پلیس آگاهی شهرستان وتیم ویژه تشخیص هویت نیز اعزام که هویت جوان‌های فوت شده مشخص شد.

این مسئول انتظامی در ادامه اذعان داشت: با بررسی ماموران مشخص شد مالک منزل درسفر خارج از شهرستان حضور داشته و دوجوان  که از بستگانش بودند، درمنزل حضور داشتند که پس از تساعد گاز مواد اشتعالزا در محل به دلایل نامعلوم منزل دچار حریق شده و شدت آتش سوری به حدی بوده که متاسفانه دو مرد جوان نتوانسته اند از منزل خارج شوند و جان خود را از دست داده اند.

این مسئول انتظامی در پاسخ به این سوال که علت حریق چیست،گفت: تا بررسی دقیق زوایای موضوع واعلام نظر کارشناسان نمی توان به طور دقیق این مورد اظهار نظر کرد و پس از بررسی‌های کارشناسانه علت آن اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ 

http://www.mizanonline.ir/fa/rss/4/19

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1