صدور ۱۵۹ فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای سال ۹۶

صدور ۱۵۹ فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای سال ۹۶به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ راضیه علیرضایی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: : از کل پروانه‌های بهره برداری صادر شده در این مدت، بخش‌های استخراج کانه‌های فلزی، ساخت مواد و محصولات شیمیایی و سایر محصولات کانی غیرفلزی بیشترین سهم را در بین صنایع داشته اند.

وی با بیان اینکه طی ۷ ماهه امسال، استان در میزان سرمایه گذاری پروانه‌های بهره برداری، رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: پروانه‌های بهره برداری صادر شده در استان در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر میزان سرمایه گذاری ۴۹۷ درصد و از نظر میزان اشتغال ۶۰ درصد رشد داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی با ۵۶۱۳ واحد صنعتی فعال و سرمایه گذاری بالغ بر ۱۳۴۱۳۸ میلیارد تومان و اشتغال بیش از ۱۸۵ هزار نفر از نظر تعداد و اشتغال پس از استان‌های تهران و اصفهان رتبه سوم و از حیث سرمایه گذاری در جایگاه ششم قرار گرفته است.

علیرضایی افزود: در حال حاضر ۷ درصد تعداد واحدها، ۶ درصد سرمایه گذاری کل کشور و ۸ درصد اشتغال صنعتی کشور مربوط به استان خراسان رضوی بوده است.

  انتهای پیام // م. ا

خراسان رضوی رتبه اول میزان سرمایه گذاری پروانه‌های بهره برداری

http://www.yjc.ir/fa/rss/allnews

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1