شجاعی: امیدوارم سوتفاهم با فدراسیون رفع شود و به روسیه بروم/ از انتخاب شماره مرحوم نوروزی حس خوبی دارم

ستاره ایرانی آاک یونان ابراز امیدواری کرد سو تفاهمش با فدراسیون فوتبال ایران برطرف شود و سرمربی تیم ملی او را به جام جهانی ببرد.

مسعود شجاعی بعد از یک و نیم فصل حضور در پانیونیوس از این تیم جدا شد و به آاک یونان پیوست تا بازی در تیمی بزرگتر را تجربه کند.

به گزارش نامه نیوز، شجاعی بعد از حضور در این تیم با خبرنگاران یونانی گفتگو و تاکید کرد به یکی از بزرگ ترین تیم های یونان پیوسته که به خاطر حضور در سه لیگ اروپا، جام حذفی و سوپرلیگ یونان فرصت کسب موفقیت های زیادی را دارد و آماده است که به قهرمان شدن این تیم کمک کند.

ستاره ایرانی با اعلام اینکه سابقه بازی در لالیگا با اوساسونا را دارد گفت: آاک یکی از بهترین تیم‌های یونان است و دوست دارم خیلی زود اعضای تیم را ملاقات کنم. آنقدر نیز تجربه دارم که به سرعت با هم تیمی هایم هماهنگ شوم.

وی با اشاره به این نکته که تا حدی با نفرات تیم جدیدش آشناست گفت: در این مدت تمرینات انفرادی را انجام دادم و در آمادگی هستم. با شروع تمرینات نیز همه آمادگی مرا خواهند دید.

شجاعی که مدتی است به تیم ملی دعوت نمی شود در این خصوص گفت: قطعا دوست دارم در جام جهانی حاضر باشم. سوتفاهمی بین من و فدراسیون پیش آمده که قابل رفع است. کی روش را می شناسم و ۵ سال با او کار کردم و می‌دانم بهترین‌ها را به روسیه می‌برد و امیدوارم مرا نیز انتخاب کند.

شجاعی: امیدوارم سوتفاهم با فدراسیون رفع شده و به روسیه بروم/ از انتخاب شماره مرحوم نوروزی حس خوبی دارم

بازیکن سابق پانیونوس درباره انتخاب شماره ۲۴ گفت: می خواهیم تیم مان بعد از ۲۴ سال قهرمان شود و امیدوارم کمک کنم تا به این هدف برسیم و به همین دلیل هم شماره ۲۴ را انتخاب کردم. البته ۲۴ شماره بازیکن جوان مشهور و فقید پرسپولیس (هادی نوروزی) بوده و حس خوبی است که این شماره را انتخاب کردم چراکه مردم  ایران نیز به این شماره پیراهن علاقه دارند.

http://namehnews.ir/fa/rss/6

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1