شب تیره آلمان در گوا

کد خبر:

‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = “error”; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال نوجوانان ایران سه شنبه شب در ورزشگاه جواهر لعل نهرو شهر گوای هند با شکست مقتدرانه ۴ بر صفر آلمان صعود خود را به مرحله حذفی جام جهانی قطعی کرد.
نشریه معروف کیکر آلمان امروز از شکست ژرمن ها مقابل ایران انتقاد تندی داشت و از آن به عنوان شب تیره آلمان در گوا یاد کرد.
همچنین نشریه معتبر اشپیگل نیز با چاپ تصویری از «نوآه آووکو» بازیکن کلیدی ژرمن ها که از شکست مقابل ایران در بهت و حیرت فرو رفته بود، نوشت: فوتبال آلمان در این دیدار کاملا تسلیم ایران بود و هیچ شانسی برای برتری نداشت. این یک افتضاح بزرگ برای فوتبال آلمان بود که با این نتیجه در دومین دیدار خود در جام جهانی نوجوانان مغلوب ایران شود.
سایت ریور اسپورت آلمان نیز با اشاره به اینکه تیم ملی آلمان در دیدار دوم خود به دنبال قطعی کردن صعود به مرحله بعدی جام جهانی نوجوانان هند بود،نوشت: اما این ایران بود که توانست با نتیجه ۴ بر صفر آلمان را شکست داده و به عنوان تیم اول گروه صعود کند.
پایگاه خبری ولت آلمان نیز شکست ۴ بر صفر نوجوانان این کشور برابر ایران را دردناک توصیف کرد و نوشت که این شکست ممکن است روی روحیه بازیکنان جوان فوتبال آلمان برای ادامه این دیدارها تاثیر بگذارد.
تیم ایران با پیروزی درخشان مقابل آلمان در دومین دیدار مرحله گروهی شش امتیازی شد و به تنهایی در صدر جدول گروه سوم ایستاد. تیم آلمان با وجود شکست برابر ایران با ۳ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و تیم های کاستاریکا و گینه با یک امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رده های سوم و چهارم جدول گروه سوم در پایان دیدار دوم قرار گرفتند.
دیدار بعدی ایران روز جمعه مقابل کاستاریکا برگزار می شود و آلمان نیز با گینه دیدار خواهد کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۱۰۶۷** ۱۷۰۱
تنظیم: رضا رمضانی* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=14&area=0

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1