دستگیری دو برادر سارق مسلح قبل از سرقت در مراکز تجاری

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ رضا بستو رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت:ساعت ۱۵:۳۰ روز گذشته فردی ۵۰ ساله در خیابان خلیج فارس به واحد گشت مراجعه کرد و بیان داشت با موتور سیکلت خود که وسیله کارو درامدش است  در میدان آزادی ۲ نفر جوان را سوار کرد که  از وی درخواست کردند به سمت بیمارستان فیاض بخش برود که در نزدیکی مقصد یکی از آنان با اسلحه او را تهدید کرد و گفت: به سمت باغ پرندگان حرکت کند که مجبور شد برود.

وی ادامه داد: دو سارق مسلح جلوی باغ پرندگان صاحب موتور سیکلت را به پایین پرتاب کردند و پس از ضرب و شتم موتور را به سرقت بردند.

به گفته بستو با صدور دستور ویژه مبنی بر دستگیری سریع نفرات و برای پیشگیری از وقوع جرائم دیگر، تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۹ خلیج وارد عمل شد. با تحقیقات میدانی و اخذ مشخصات ظاهری متهمان، عوامل عملیاتی در آدرس ابوسعید غربی انتهای اسب دوانی آنان را رویت که  دو سارق مسلح با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تاکید کرد پس از تعقیب و گریز در یک عملیات غافلگیرانه  آنها دستگیر شدند که در لحظه دستگیری قصد تیراندازی به ماموران را داشتند که موفق نشدند با تیراندازی ماموران را مجروح کنند.در بازرسی از دو متهم  یک قبضه سلاح جنگی با ۶ فشنگ، یگاز اشک آور و یک دستگاه شوکر کشف شد.

دستگیری دو برادر سارق مسلح قبل از سرقت از مراکز تجاری

بستو افزود: در تحقیقات مشخص شد متهمان ۳۰ و ۲۳ ساله با یکدیگر برادر هستند و قصدشان آن بود پس از سرقت موتورسیکلت، از مراکز تجاری و شهروندان در جلوی عابر بانک‌ها سرقت کنند.

وی در خاتمه با توجه به نزدیک شدن به روز‌های پایانی سال به شهروندان توصیه کرد به هنگام حضور در مراکز تجاری حتی الامکان از حمل وجوه نقد خودداری کنند و به هنگام دریافت مبلغ از عابر بانک‌ها مراقبت لازم داشته باشند. 

اننتهای پیام/

http://www.mizanonline.ir/fa/rss/4/19

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1