دانلود ۷ کتاب کسب درآمد از اینترنت ( بدون واریز پول )

با سلام ، حتما شما در یکی از سایتهای زیر عضو هستید و فعالیت کردید ، کافی هست ۲ سایت زیر را به شکلی که در ادامه آموزش داده شده معرفی کنید و صاحب ۷ کتاب کسب درآمد از اینترنت شوید ( بدون پرداخت پول )

سایت های ما :

www.ebays.ir

www.3039.ir

برای دانلود ۷ کتاب کسب درآمد کافی هست یکی از کارهای زیر را بکنید :

دانلود 7 تا کتاب کسب در آمد
دانلود ۷ تا کتاب کسب در آمد

 

به ترتیب از سمت چپ :

وبلاگ : اگر شما مدیر یک وبلاگ هستید باید ۱ مطلب در وبلاگ خودتون ارسال کنید که به شکل کامل ۲ سایت ما را معرفی کنید و لینک کنید و از عکس و عنوان مناسب استفاده کنید بدون عجله! و همچنین آدرس سایت های ما رو در پیوندهای وبلاگ خودان لینک کنید .

انجمن : احتمالا شما در انجمن ها عضو باشید و باید ۴تا تاپیک ایجاد کنید و ۴ مطلب هم از سایتهای ما انتخاب کنید و منتشر کنید و لینک هم بکنید با ذکر منبع . ( فرق ندارد کدام انجمن باشد‌ ) و فقط باید در انجمن در بخش مرتبط ارسال کنید که مدیران آن انجمن تاپیک را حذف نکنند.

کلوب : در سایت cloob.com اگر عضو هستید ۴ تا مطلب از ۲ سایت ما انتخاب کنید و در صفحه ی خودتون یا رسانه ی خودتون ارسال کنید و لینک هم درج کنید به توضیحات مطلب ما.

فیسنما : در سایت Facenama.com اگر عضو هستید ۴ تا مطلب از ۲ سایت ما انتخاب کنید و در صفحه ی خودتون یا رسانه ی خودتون ارسال کنید و لینک هم درج کنید به توضیحات مطلب ما.

فیس بوک : در سایت FaceBook.com اگر عضو هستید ۱ مطلب از سایت ما را ارسال کنید و همچنین در ۲ پست دیگه سایت های مارو معرفی کنید ولینک کنید .

یوتیوب : در سایت Youtube.com اگر عضو هستید ۲ تا کلیپ (فرق ندارد چه کلیپی باشد و فقط مجاز و جالب باشد ) ارسال کنید و ۲ سایت ما رو معرفی کنید ( عنوان ویدیو باید مرتبط با سایت ما باشد ( مثلا موفقیت یا کسب درآمد یا ثروت و .. ).

تویتر : در سایت tiwtter.com اگر عضو هستید ۲تا از مطالب سایت ما را ارسال کنید و همچنین هر ۲ سایت ما را معرفی کنید.

اینستاگرام : در سایت instagram.com اگر عضو هستید ۲تا از مطالب سایت ما را ارسال کنید و همچنین هر ۲ سایت ما را معرفی کنید .

 

نکته : شما کافی هست یکی از کارهای بالا را انجام دهید و صاحب ۷ کتاب کسب درآمد شوید ( که در اینترنت فروش هم می کنند ).
نکته : لیست ۷ کتاب کسب درآمد اینترنتی بزودی قرار داده می شود.
فرصت ویژه

فرصت ویژه

دانلود ۷ کتاب + ۱۰۰٫۰۰۰ ریال پول + اشتراک ۱ سال + تبلیغات شما در سایت

فرصت ویژه برای فعالان : اگر کسی تمام کارهای بالا را انجام دهد ضمن دانلود ۷ کتاب کسب درآمد ، مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ ریال پاداش ( به شکل شارژ یا کارت به کارت فرق ندارد ) دریافت خواهد کرد و همچنین به مدت ۱ سال هرکتاب پولی که در سایت منتشر شود رایگان دانلود خواهد کرد و همچنین می تواند به مدت ۱ هفته تبلیغات رایگان در هر ۲ سایت ما قرار دهد .

g9uj8eb2

منتظر ایمیل شما به moj1rayaname@gmail.com هستیم ( در صورتی که ایمیل ندارید می توانید از کادر زیر کامنت ارسال کنید به همراه آی دی تلگرام )

http://kend.ir/category/جدید-ترین-اخبار-کسب-درآمد-از-اینترنت-و-آ/feed

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1