خداحافظ دنیای قهرمانی و سلام دوران قهرمان پروری!

جلال خدامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص عدم حضور در رقابت‌های لیگ تکواندو اظهار داشت: دو فصل پیش بود که در ترکیب تیم گیتی پسند در نیم فصل اول تمام بازیها را با پیروزی پشت سر گذاشتم اما بخاطر اینکه حتی یک ریال از قراردادم پرداخت نشد، ترجیح دادم در نیم فصل دوم بازی نکنم.

وی افزود: قرارداد من با تیم گیتی پسند ۴۰ میلیون تومان بود که یک نیم فصل رایگان برایشان پا زدم و نیم فصل دوم هم که بازی نکردم و آخر سر هم یک چک هفت ، هشت ماهه به مبلغ ۱۸ میلیون تومان به من دادند!

ملی‌پوش سابق تکواندو گفت: حدود یک فصل و نیم است که در ترکیبی هیچ تیمی حضور ندارم و به نظرم این خوب نیست که مبلغ قرارداد ورزشکاران سیر نزولی داشته باشد. تنها منبع درآمد ما همین رقابت‌های لیگ بود که متاسفانه عده‌ای با رفتارهایشان، امثال من را از حضور در این مسابقات پشیمان کردند.

وی در پاسخ به اینکه گویا پیشنهاداتی برای حضور در سایر کشورها داشته، گفت: پیشنهاد که زیاد است اما من عاشق کشورم هستم و زیر پرچم دیگری جز ایران مبارزه نخواهم کرد. هیچ گاه دنبال حواشی و تفرقه اندازی نبودم و مشکلی هم با کسی ندارم اما دیگر نمی‌خواهم روی شیاپ چانگ بروم.

خدامی با اشاره به اینکه از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده، تصریح کرد: می‌خواهم پایان دوران تکواندوی خودم را با این جمله تفسیر کنم؛خداحافظ دنیای قهرمانی و سلام دوران قهرمان پروری!

وی در پایان خاطرنشان کرد: یک آکادمی تخصصی باشگاه رزمی در اصفهان تاسیس کردیم که روز جمعه مراسم افتتاحیه آن برگزار می‌شود و قصد داریم دید مردم را نسبت به رشته‌های رزمی عوض کنیم. امیدوارم از این آکادمی قهرمانان زیادی تحویل ورزش کشور دهیم.

انتهای پیام/

http://www.mizanonline.ir/fa/rss/10

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1