تمهیدات هواناجا برای راهپیمایی ۲۲ بهمن/ آماده‌باش خلبانان و تکنسین‌ها

به گزارش ایسنا، سردار علی مستاجران، ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله مبارک فجر، از آماده‌باش هواناجا در راستای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  به واسطه تنوع  و گستردگی  ماموریت ها،  همواره به نوعی در” آماده باش” برای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی است.

وی افزود : همزمان با آغاز ایام الله فجر فرماندهی هواپیمایی نیروی انتظامی با آمادگی کامل در راستای اجرای ماموریت هایی چون  تامین امنیت، ترابری، گلباران مرقد مطهر امام راحل، گلزار شهدا  و … ایفای نقش کرده و این ماموریت ها تا پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. 


فرمانده هواناجا با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم که ولی نعمتان ما هستند را قدر می دانیم، بیان کرد: همزمان با برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ؛ خلبانان، تکنسین و  کارکنان هواناجا در آماده باش کامل هستند و تمهیدات لازم  پیش بینی شده است.


سردار مستاجران اشاره کرد: بالگردهایی در تهران و سایر استان ها، برای ماموریت هایی چون انتظام بخشی و مدیریت هوایی ترافیک، ترابری، گلباران مسیر راهپیمایی و  … پیش بینی شده است، هم چنین بالگردهایی برای تصویربرداری از مراسم راهپیمایی در اختیار رسانه ملی است.


وی یادآور شد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، از برخی بالگردها در راستای نمایش ” چتر بازی ” استفاده خواهد شد. 


وی اضافه کرد: همواره تلاشمان ارائه مطلوب ترین خدمات به مردم عزیز و شهید پرور ایران اسلامی است و تلاش کردیم علاوه بر ماموریت های متداول، در برهه هایی چون وقوع زلزله،سیل، یا وقوع تصادفات جاده ای و … از  امکانات، تجهیزات و ظرفیت های موجود در هواناجا بیشترین و بهترین بهره را  ببریم.


 فرمانده هوا ناجا خاطر نشان کرد: به عنوان برادر کوچکتر و خادم ملت شهید پرور، همگان به ویژه  کارکنان ولایی و سخت کوش نیروی انتظامی را برای حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت می کنم چراکه در اعلام پشتیبانی از نظام و انقلاب اسلامی؛ حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین وعده گاه است و بنا به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری” به حول و قوه الهی، ۲۲ بهمن امسال از آن بهمن‌های تماشایی خواهد بود “.


براساس گزارش سایت پلیس، سردار مستاجران با بیان اینکه تلاش می‌کنیم اقداماتمان مورد رضایت خداوند متعال، فرماندهی معظم کل قوا، فرمانده نیروی انتظامی و مردم عزیز  باشد، گفت: قطعا مردم عزیز با حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخ یاوه گویی های دشمنان نظام و انقلاب را خواهند داد.


انتهای پیام

https://isna.ir/rss/tp/65

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1