ترسناک‎ترین جاذبه‎های توریستی دنیا + تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ همیشه تصور افراد از  جاذبه های گردشگری، مکانی مملو از زیبایی است که با رفتن به آن محل لحظاتی از هیاهوی روزمره دور شده و به آرامش دست پیدا می کنند؛ اما در این میان محیط هایی  هستند که با رفتن به آنجا به رعب و وحشت شان افزوده می شود و باعث بالا رفتن هورمون آدرنالین در آنها می شود.

در ادامه با تعدادی از این مکانها در سرتاسر جهان آشنا می شوید:

کلیسای کاپوچین: این مکان در منطقه پالرمو کشور ایتالیا واقع شده است که به عنوان یکی از ترسناکترین و عجیب وغریب ترین مکانهای دنیا از آن یاد می شود.

در این مکان چیزی حدود ۸۰۰۰ جسد مومیایی نگهداری میشوند که متعلق به قرن ۱۵۰۰ تا ۱۹۲۰ می‎باشند و سالانه تعداد زیادی از توریستها از این مکان دیدن میکنند.

 


پارک «هاو پار ویلا»:
د راین پارک که در سنگاپور واقعشده است، میتوانید جنونآمیزترین و عجیبترین مجسمههای جهان را ببینید. گفتنی است هدف از ساخت این پارک که صحنههایی از افسانهها، فرهنگ عامیانه چینی را به تصویر میکشد، گرامیداشت فرهنگ چینی هاست.


تابوت‌های معلق “ساگادا”:
در قسمتی از کشور فیلیپین، بومیان به‌جای اینکه تابوت هارا در خاک و داخل زمین دفن کنند، از صخره‌هایی آویزان می‌کنند و از نگاه آن‌ها هرچه تابوت در ارتفاع بالاتری باشد، به بهشت نزدیک‌تر هست.


“شهر ارواح سنترالیا”:
این شهر که روی معدن زغال‌سنگ در ایالات‌متحده بناشده است در سال ۱۹۶۲ به‌یک‌باره آتش گرفت که هیچ‌کس متوجه دلیل آتش‌سوزی آن نشد تا اینکه حدود ۱۰ سال بعدازاین اتفاق به‌طور ناگهانی تعدادی از ساکنان این منطقه به داخل زمین فرورفتند و این امر رعب و وحشتی بین مردم ایجاد کرد، به‌گونه‌ای که تاکنون فقط ۷ نفر در این شهر ساکن هستند.


“جزیره عروسک‌ها”:
این جزیره به‌عنوان یکی از ترسناک‌ترین جاذبه‌های توریستی مکزیک به شمار می‌رود که در میان‌شاخه‌ای مرده و بی‌جان درختان عروسک‌های فرسوده زیادی آویزان است.
ازآنجایی‌که حدود ۵۰ سال پیش مردی بانام دان جولیان موفق به نجات دختربچه‌ای روی آب کانال نشده بود، خانواده خود را ترک کرده و به این جزیره پناه می‌آورد و در همین حین با عروسکی شناور روی آب مواجه می‌شود که گمان می‌کند این عروسک، روح دختربچه است و آن را ازآب‌گرفته و روی درخت آویزان می‌کند؛ از آن به بعد هر عروسکی روی این کانال آب می‌آمد روی درخت می‌آویخت ک با بارش باران و همچنین شرایط مختلف آب و هوایی این عروسک‌ها کثیف می‌شدند که چهره‌ای بسیار زشت و ترسناک به این جزیره می‌دادند.

انتهای پیام/
اگر مشکل قلبی دارید این خبر را نخوانید

http://www.yjc.ir/fa/rss/allnews

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1