به خاطر لیگ قهرمانان آسیا نمی‌خواستم از تراکتورسازی شکایت کنم، اما مجبور شدم/ ۴۳ میلیون طلب دارم!

سعید الهویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در رابطه با حکم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و محکوم شدن باشگاه تراکتورسازی برای پرداخت طلب او اظهار داشت: ما فصل قبل سعی کردیم تمام تلاشمان را برای موفقیت در تیم فوتبال تراکتورسازی انجام دهیم.

وی ادامه داد: بعد از اتمام قراردادمان متاسفانه مسئولان باشگاه تراکتورسازی مابقی طلب ما را پرداخت نکردند. به هرحال ما هم مانند بقیه بازیکنان یا مسئولان زندگی شخصی خود را داریم، براساس مبلغ قراردادمان برنامه‌ریزی می‌کنیم که طبیعی است خواهان حق خود باشیم.

مربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: تایید باشگاه‌های ایرانی برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، باعث شد تا من از باشگاه تراکتورسازی شکایت نکنم اما بعد از گذر این موضوع، علی رغم اینکه به مسئولان باشگاه گوش‌زد کردم، اما حاضر به پرداخت نشدند و من مجبور شدم شکایت کنم.

الهویی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: مبلغ طلب من حدود ۴۳ میلیون تومان است و فکر نکنم مبلغ چندان زیادی هم برای باشگاه تراکتورسازی تبریز باشد. در حکم کمیته تعیین وضعیت، این مبلغ باید تا یک ماه به حساب من واریز شود که امیدوارم از سوی مسئولان باشگاه تراکتورسازی طلبم را بگیرم.

انتهای پیام/

http://www.mizanonline.ir/fa/rss/10

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1