انسان های کهنسال که در گینس صاحب رکورد هستند!

رکوردهای کهنسالان در گینس

رکوردهای کهنسالان در گینس , یک عمر زندگی طولانی خوب است اما یک عمر زندگی کردن به روش خودت خوبتر. صاحبان این رکوردها انسان های کهنسالی هستند که یک کار عجیب و باورنکردنی انجام داده اند و در مجله گینس نام آن ها ثبت شده است.

مثل بچه دار شدن در سن کهنسالی، ازدواج یا خیلی چیزهایی دیگر…

آشنایی با رکوردهای کهنسالان در گینس

کهنسال ترین زنی که مادر می شود

ماریا دل کارمن “Maria del Carmen Bousada Lara” کهنسال ترین مادری است که در سن ۶۷ سالگی دوقلو به دنیا می آورد. متاسفانه چند سال بعد دچار سرطان شده و در سال ۲۰۰۶ از دنیا می رود.
ماریا پس از مدتی که تحت درمان باروری بود در این سن باردار می شود.

رکوردهای کهنسالان در گینس

زن کهنسال که مادر شد

کهنسال ترین مردی که پدر می شود

کهنسال ترین مردی که پدر می شود Ramajit Raghav نام دارد. او برای اولین بار در سن ۹۴ سالگی پدر شد و دو سال بعد در سن ۹۶ سالگی صاحب فرزند دوم شد. رکورد دیگر کهنسال ترین پدر دنیا متعلق به یک پدر استرالیایی به نام Les Colley است که در سن ۹۲ سالگی بچه دار می شود.

رکوردهای کهنسالان در گینس

مرد کهنسال که پدر شد

کهنسال ترین ورزشکار

ارنستین شفرد تا سن ۵۶ سالگی هرگز ورزش نکرده بود و به تشویق و اصرار خواهرش در باشگاه ثبت نام می کند. متاسفانه ۲ سال خواهرش از دنیا می رود و برای مدتی شفرد ورزش را ترک می کند.۲ سال بعد شفرد خواهرش را در خواب می بیند که او را بار دیگر برای ادامه ورزش تشویق می کند. شفرد در ۷۱ سالگی در اولین مسابقه بدنسازی شرکت می کند و رکورد گینس را به عنوان کهنسال ترین بدنساز ثبت می کند. اکنون در ۸۱ سالگی هر روز ۱۰ مایل می دود و ۴ روز در هفته ورزش قدرتی انجام می دهد.

رکوردهای کهنسالان در گینس

ورزشکار زن کهنسال

کهنسال ترین تازه عروس و داماد

در سال ۲۰۱۵ جورج در سن ۱۰۳ سالگی با دورین در سن ۹۱ سالگی با هم ازدواج می کنند. مجموع سن آن ها ۱۹۴ سال است که رکورد کهنسال ترین تازه عروس و داماد را در مجله گینس ثبت کرده است. متاسفانه جورج چند روز بعد از اولین جشن سالگرد ازدواجشان از دنیا می رود.

رکوردهای کهنسالان در گینس

عروس و داماد کهنسال

کهنسال ترین خلبان

ارنی الی اسمیت خلبان ۹۹ ساله حرفه خلبانی را از سال ۱۹۴۶ آغاز کرد. او ۷۰ سال است که به خلبانی مشغول است و هرگز تصمیم ندارد از پرواز دست بردارد.

رکوردهای کهنسالان در گینس

خلبان کهنسال

کهنسال ترین مربی یوگا

برای خیلی ها در سن بالا گرفتن انگشت پا سخت است اما این کار برای کهنسال ترین مربی یوگا Tao Porchon-Lynch به سادگی یک کار بچه گانه است. تائو در سن ۹۸ سالگی بدنی انعطاف پذیرتر از سن ۵۰ سالگی اش دارد.

رکوردهای کهنسالان در گینس

مربی یوگا کهنسال

بدونیم

نوشته انسان های کهنسال که در گینس صاحب رکورد هستند! اولین بار در گوناگون پدیدار شد.

http://www.niksalehi.com/goonagoon/feed/

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1