استقبال دانشگاه شهید بهشتی از دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی

به گزارش ایسنا، مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی امروز سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ در مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی، تالار ابوریحان برگزار شد. 

دکتر سید حسن صدوق، رئیس دانشگاه شهید بهشتی در این مراسم،طی سخنانی پس از خیرمقدم به دانشجویان ورودی جدید، آنها را به حفظ احترام استادان، و رعایت نظم در کارها، مطالعه، و فعالیتهای مختلف فرهنگی و اجتماعی ترغیب کرد.


سپس حجت الاسلام پورذهبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید بهشتی سخنرانی کرد.


در این مراسم، دکتر واعظی، دکتر افضلیان و دکتر حاج جباری، معاونان فرهنگی و اجتماعی، آموزشی و دانشجویی ضمن معرفی خود توصیه‌هایی به دانشجویان نو ورود داشتند و دکتر پورشهریار، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی نیز از دیگر سخنرانان این جلسه بود.


در این مراسم، مسئولان تشکلهای دانشجویی و انجمن های علمی و دانشجویی، به معرفی فعالیتهای خود پرداختند و در پایان دکتر حقیقی، رئیس مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه خدمات و برنامه های این مرکز را تشریح کرد.


 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه شهید بهشتی، این برنامه با پخش کلیپ های معرفی واحدهای مختلف دانشگاه شهید بهشتی همراه بود و از دانشجویان ممتاز و برتر دانشگاه شهید بهشتی تقدیر شد. مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید با قرائت صلوات خاصه ثامن الحجج، امام رضا (ع) به پایان رسید.


انتهای پیام

http://www.isna.ir/rss/tp/5

درباره نویسنده

محتواهایی که حتما می‌پسندید:

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ua-104519065-1